Praca międzynarodowa

Świat Knorr-Bremse poszerza horyzonty

Pracownicy koncernu Knorr-Bremse pracują we wszystkich częściach świata. 60 oddziałów w 25 krajach świata sprawia, że Knorr-Bremse wszędzie czuje się jak u siebie.

W Knorr-Bremse mają Państwo szansę na dodanie do Państwa kariery kolejnego interesującego rozdziału i poszerzenie horyzontów.

Czynniki decydujące o sukcesie delegacjiPonad 150 pracowników delegowanych za granicę dba już dzisiaj o dalszą integrację naszego przedsiębiorstwa. Koledzy w zagranicznym oddziale podejmują pierwsze przygotowania do przyjęcia nowych pracowników na długo przed rozpoczęciem przez nich podróży za granicę. Przygotowanie tego procesu tak, aby delegowani pracownicy od pierwszego dnia czuli się dobrze w nowym oddziale, jest dla osób odpowiedzialnych za sprawy kadrowe spółki przyjmującej oczywistością – zarówno w miejscu pracy, jak i w czasie wolnym.

Naszym pracownikom towarzyszy przy tym mentor z danego działu, który dba o to, by od samego początku mogli wnieść swoje know-how i w każdym momencie służy pomocą.

Po powrocie z zagranicznego oddziału nadal pozostają Państwo częścią tej samej sieci, do której należy także jednostka organizacyjna w Państwa ojczyźnie. Sieć ta prowadzi Państwa dalej. Jak - to zależy od Państwa indywidualnego rozwoju w minionym okresie. Mentor z Państwa działu, który aktywnie pomaga Państwu w zakresie planowania dalszego rozwoju zawodowego, jest wybierany już w momencie delegowania.

Oczywiście decydujące znaczenie ma sam pracownik, jego atuty zawodowe i kompetencje społeczne. Liczy się osobiste zaangażowanie – ale tego dowiedli Państwo, wyrażając zainteresowanie pobytem za granicą!

Tutaj znajdą Państwo dalsze informacje na temat globalnej sieci koncernu Knorr-Bremse AG i jego spółek zależnych:

Macie Państwo do nas pytania?

Chętnie na nie odpowiemy.

Telefon komórkowy: +48 734 211 230
Telefon stacjonarny: +48 12 246 75 94
Wirtualny rekruter KB 24/7: +48 732 221 998
(stanowiska w obszarze produkcji)

AKTUALNE OFERTY PRACY – kliknij tutaj

Share