Kariera w koncernie Knorr-Bremse

Złóż podanie, dołącz się i ruszamy

Podstawą sukcesu Knorr-Bremse jako technologicznego "metronomu" w zakresie systemów hamulcowych dla pojazdów użytkowych i szynowych są nasi wysoko umotywowani pracownicy, którzy szukają wyzwań i możliwości rozwoju.

Szeroko rozumiane podnoszenie kwalifikacji

Począwszy od szkoleń z zakresu kompetencji społecznych, poprzez kursy językowe, a na szkoleniach technicznych skończywszy – nasz program szkoleniowy jest bardzo bogaty i można z niego skorzystać w naszym centrum szkoleniowym w Monachium, które zostało przygotowane specjalnie na ten cel.

Usystematyzowane wdrożenie

W przypadku nowych pracowników zwracamy szczególną uwagę na usystematyzowane wdrożenie. Ponadto nowi pracownicy ze wszystkich niemieckich oddziałów otrzymują w trakcie dwudniowego spotkania wdrożeniowego w głównej siedzibie firmy w Monachium ogólne informacje o koncernie Knorr-Bremse.

Przejrzyste struktury

Nasze przejrzyste struktury pozwalają na krótkie ścieżki decyzyjne i uwypuklenie indywidualnych sukcesów. Odpowiedzialność w koncernie Knorr-Bremse nie zamyka się w granicach poszczególnych działów, lecz wychodzi często poza granice kraju. Kultura firmy Knorr-Bremse to także żywa wymiana międzynarodowa.

Płaskie hierarchie

Płaskie hierarchie pomagają naszym pracownikom w przenoszeniu wiedzy i umiejętności na drogi i tory. Ponieważ: Przejmowanie odpowiedzialności jest u nas tym, czego sobie życzymy!

Macie Państwo do nas pytania?

Chętnie na nie odpowiemy.

Telefon komórkowy: +48 734 211 230
Telefon stacjonarny: +48 12 246 75 94
Wirtualny rekruter KB 24/7: +48 732 221 998
(stanowiska w obszarze produkcji)

AKTUALNE OFERTY PRACY – kliknij tutaj

Share