Oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij swoją karierę!

Metro, tramwaje, pociągi zespolone, koleje dużych prędkości, ciężarówki i autobusy to zasadnicze przeznaczenie produktów Knorr-Bremse. Sukces firmy, jako lidera w dziedzinie układów hamulcowych do pojazdów użytkowych i pojazdów szynowych, oparty jest na naszych wysoko wykwalifikowanych pracownikach.

Wiemy, że bezpieczne hamowanie jest podstawą przyspieszenia i rozwoju. Aby to osiągnąć, Knorr-Bremse poszukuje pracowników, gotowych na wyzwania i pragnących się rozwijać, pracowników, którzy przyczynią się do realizacji naszej misji – „sukces poprzez jakość, niezawodność i bezpieczeństwo”. Jesteśmy świadomi, że pracownicy są jednym z naszych kluczowych zasobów i tylko dzięki nim osiągnęliśmy tak wiele.

W Knorr-Bremse Systemy dla Kolejowych Środków Lokomocji PL Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zajmujemy się systemami hamulcowymi i pokładowymi do pojazdów szynowych.

Zapewniamy:

stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie z mocną pozycją na rynku, optymalne warunki dla rozwoju osobistego i zawodowego, możliwości szkoleń i podnoszenia kwalifikacji, przyjazne miejsce pracy i środowisko, w którym pracownicy dobrze się czują i mogą w pełni rozwijać swój potencjał, dużą swobodę twórczą i pracę nad ambitnymi projektami.

Szukamy:

wysoko wykwalifikowanych pracowników, doświadczonych inżynierów i zmotywowanych absolwentów szkół wyższych, ludzi z talentem do innowacyjności, otwartych na nowe rozwiązania, pracowników lubiących to, co robią i zaangażowanych w pracę zespołu, inżynierów – pasjonatów, sięgających do najnowszych rozwiązań technicznych.

Studencie rozpocznij swoją karierę w Knorr-Bremse!

Knorr-Bremse oferuje profesjonalne staże i praktyki zawodowe. To doskonała okazja do wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyczny sposób.

Zapewniamy, że ochrona prywatności i danych osobowych są dla nas bardzo ważne, bez obaw mogą Państwo złożyć swoją aplikację.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aplikacje - CV, list motywacyjny ewentualne referencje - należy kierować na adres rekrutacja.KBP@knorr-bremse.com

Każdorazowo prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach, w tym w CV, następującej formuły:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. na potrzeby realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z informacją zamieszczoną na stronie www.knorr-bremse.pl/media/documents/careers/1._Klauzula_informacyjna_RODO_Kariera_Careers.pdf

Warszawa

Obecnie brak ofert pracy.

Kraków

Macie Państwo do nas pytania?

Chętnie na nie odpowiemy.

Telefon komórkowy: +48 734 211 230
Telefon stacjonarny: +48 12 246 75 94
Wirtualny rekruter KB 24/7: +48 732 221 998
(stanowiska w obszarze produkcji)

AKTUALNE OFERTY PRACY – kliknij tutaj

Share