Knorr-Bremse w Polsce

Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 2001 r. Od 2006 r. siedzibą firmy jest Kraków, zlokalizowany w południowej części Polski.
Knorr-Bremse Polska posiada kompetencje w zakresie projektowania systemów hamulcowych, kierowania projektami oraz prowadzi lokalny serwis urządzeń dostarczonych na Polski rynek. Odpowiedzialna jest również za dystrybucję produktów Grupy Knorr-Bremse na terenie Polski, a w szczególności systemów hamulcowych, drzwiowych, klimatyzacji i osprzętu elektrycznego do pojazdów szynowych.
W KB Polska zatrudnionych jest obecnie około 100 osób, ulokowanych głównie w Krakowie oraz w Warszawie i Bydgoszczy.

Będąc częścią Grupy Knorr-Bremse i korzystając z ponad stuletniego doświadczenia korporacji, Knorr-Bremse Polska zapewnia ugruntowane kompetencje w zakresie projektowania systemów hamulcowych oraz pokładowych do różnych typów pojazdów szynowych. Produkty, oferowane przez Grupę Knorr-Bremse, znajdują zastosowanie zarówno w nowych, jak również w modernizowanych, pojazdach szynowych. Serwis w zakresie remontów i konserwacji urządzeń hamulcowych oraz pokładowych, świadczony przez Knorr-Bremse Polska wspólnie z partnerami z Grupy, cieszy się dużym zaufaniem i jest wysoko oceniany przez naszych klientów.

Macie Państwo do nas pytania?

Chętnie na nie odpowiemy.

Share