Świat pracy

By jako przedsiębiorstwo działające na całym świecie pozyskiwać i zatrudniać najlepszych pracowników, Knorr-Bremse motywuje swoich pracowników, oferując wymagające i atrakcyjne zadania, ukierunkowany rozwój personalny z szansami na międzynarodową karierę, angażowanie pracowników w działalność firmy, zakładową opiekę zdrowotną oraz liczne dalsze świadczenia i atrakcje.

Koncern Knorr-Bremse jest coraz bardziej zintegrowany - transgraniczna współpraca różnych działów i oddziałów jest codzienną praktyką. Przekonajcie się Państwo sami, jakie możliwości Knorr-Bremse oferuje swoim pracownikom na całym świecie.

Czynnikiem decydującym o sukcesie jest motywacja i gotowość do wydajnej pracy naszych pracowników. Ale w jaki stopniu nasi pracownicy są zadowoleni ze swojej pracy i związanego z nią otoczenia? Chcemy to wiedzieć. Dlatego regularnie przeprowadzamy wśród pracowników ankiety dotyczące ich zadowolenia i wyobrażeń, by na bazie pozyskanych informacji prowadzić stałe działania optymalizacyjne.

Duże znaczenia ma dla Knorr-Bremse zakładowa opieka zdrowotna. Program sportowo-zdrowotny oferuje pracownikom koncernu Knorr-Bremse możliwości utrzymania i poprawy sprawności fizycznej oraz zdrowia.

W naszych oddziałach dostępna jest poza tym szeroka oferta świadczeń dla pracowników - od dodatkowych świadczeń emerytalno-rentowych po dopłaty do przejazdów środkami komunikacji publicznej.

Macie Państwo do nas pytania?

Chętnie na nie odpowiemy.

Telefon komórkowy: +48 734 211 230
Telefon stacjonarny: +48 12 246 75 94
Wirtualny rekruter KB 24/7: +48 732 221 998
(stanowiska w obszarze produkcji)

AKTUALNE OFERTY PRACY – kliknij tutaj

Share