TruckServices - Keep it running.

KAŻDY POJAZD OPOWIADA SWOJĄ HISTORIĘ. MY PRZYGOTOWUJEMY WAS DO TREŚCI NASTĘPNEGO ROZDZIAŁU!

Jako marka z zakresu aftermarket firmy Knorr - Bremse, przodującego producenta systemów hamulcowych i sterowniczych dla pojazdów użytkowych o światowym zasięgu, dostarczamy wysokowartościowe produkty i rozwiązania serwisowe dla pojazdów użytkowych wszelkiego rodzaju i wieku ich posiadaczom, warsztatom i dealerom: posiadając wiedzę technologiczną producenta oryginalnych części zamiennych i doświadczenie zdobyte podczas okresu ponad 110 lat w dziedzinie rynku aftermarket pojazdów użytkowych.

W ten sposób towarzyszymy pojazdom przez cały okres ich użytkowania. Robimy to, aby ładunek dotarł punktualnie do celu - a kierowca w każdym czasie bezpiecznie do domu.NASZA ZASADA LIFETIME EFFICIENCY

NASZA ZASADA LIFETIME EFFICIENCY. OBIETNICA NA CAŁY OKRES UŻYTKOWANIA POJAZDU

Wychodzimy z założenia, że pojazdy użytkowe powinny znajdować się na drodze. Przecież zostały one w tym celu skonstruowane: dla wysokich przebiegów w wymagających warunkach - właśnie dla życia w ruchu.

Przebieg pojazdu nie odgrywa przy tym żadnej roli: wymagane są maksymalne przebiegi, niskie okresy przestoju i pewne warunki eksploatacyjne. Jedynie w taki sposób działalność jest ekonomiczna a przedsiębiorstwo pozostaje konkurencyjne.

Aby właśnie kierowcy i podmioty zajmujące się eksploatacją pojazdów użytkowych mogli na tym polegać, aby ta historia została kontynuowana, niezależnie od wieku taboru środków przewozowych, dostarczamy im wszystkie potrzebne części - przez cały okres użytkowania:

Nowe produkty serwisowe dla nowszych pojazdów, oryginalnie regenerowane produkty EconX dla napraw starszych pojazdów i Service Parts dla pojazdów wszystkich etapów eksploatacyjnych.

W ten sposób każdy pojazd pozostaje w ruchu przez długi okres czasu - zawsze w sposób konsekwentnie ekonomiczny, według najnowszego stanu techniki i ukierunkowany w pełni na bezpieczeństwo.

My nazywamy to Lifetime Efficiency.

Systemy dla Pojazdów Użytkowych

W razie pytań lub życzeń jesteśmy chętnie do Państwa dyspozycji.

Kontakty

Informacje dodatkowe

Pliki do pobrania i usługi

Share

NASZA ZASADA LIFETIME EFFICIENCY