Program praktyk

Jako praktykanci w ramach naszego programu szkoleniowego Management Evolution Program (MEP) oraz w zakresie trzech międzynarodowych projektów (łącznie 18 miesięcy, w tym ok. 6 miesięcy za granicą) otrzymają Państwo możliwość poznania różnych działów naszego międzynarodowego koncernu.

Zapoznają się Państwo z wymaganiami dwóch różnych działów przedsiębiorstwa: działu Systemy dla pojazdów użytkowych (SfN), zajmującego się masową produkcją seryjną dla przemysłu pojazdów użytkowych, oraz działu Systemy dla pojazdów szynowych (SfS), wyróżniającego się realizacją projektów długoterminowych w zakresie wyposażenia branży kolejowej.

W krótkim czasie uzyskają Państwo możliwość przejmowania odpowiedzialności w międzynarodowych grupach projektowych, przy bezpośredniej pomocy opiekuna oraz mentora, który będzie dodatkowo wspierał Państwa zawodowe i socjalne kompetencje. Poszukujemy pracowników z potencjałem rozwojowym, gotowych do przejęcia odpowiedzialności kierowniczej w niedługim czasie. Z tego względu powinni się Państwo cechować wysoką motywacją, ponadprzeciętną kompetencją zawodową oraz stabilną osobowością z jasnymi kompetencjami socjalnymi. Oczekujemy od Państwa zdolności do szybkiego wdrożenia się nowe tematy i gotowości do przejęcia odpowiedzialności.

Tak naprawdę liczy się jakość Państwa pracy.

Dalsze informacje i odpowiedzi na ewentualne pytania dotyczące naszego programu praktyk znajdą Państwo poniżej.

Macie Państwo do nas pytania?

Chętnie na nie odpowiemy.

Jolanta Maślanka
Tel. +48 12 252 96 35
Fax. +48 12 252 96 20
Email: kbp.kbp@knorr-bremse.com

Pliki do pobrania i usługi

Share